کرم آبرسان و مرطوب‌کننده شیرشتر

.

اگزما و خشکی پوست  یک مشکل شایع در جوامع امروزی است و با توجه به وجود آلودگی هوا و افزایش استفاده از مواد شیمیایی در محصولات بهداشتی و تخریب پوست دست و صورت، نیاز به استفاده از آب‌رسان‌های طبیعی برای پوست افزایش‌یافته‌است.

شیر شتر به علت داشتن مقادیر زیاد ویتامین‌های B, E, C و آلفاهیدروکسی‌اسید، لانولین، آنتی‌اکسیدان‌ها و پروتئین‌ها، دارای خاصیت  مرطوب‌کنندگی، ضداگزما و ضدچروک می‌باشد.

تولید این محصول با هدف بومی‌سازی فناوری تولید پایه‌های نیمه‌جامد در کشور با استفاده از زیرساخت‌های موجود در کشور صورت گرفته است .

نکته مثبت تولید این محصول، وجود کلیه مواد اولیه در کشور است و به‌دلیل اینکه شیر شتر دارای خواص درمانی و منبع تجدیدپذیری برای انواع کرمها می‌باشد، لذا اندیشیدن تدابیری جهت  جلوگیری از اتلاف این ماده ارزشمند به شدت احساس می‌شود.

در کشورهای مصر و مناطق شرق‌میانه محصولات آرایشی طبیعی که از شیر شتر تهیه شده‌اند جایگاه ویژه‌ای در صنعت محصولات زیبایی دارد، اما مورد توجه کافی در کشورهای دیگر از جمله کشور ما قرار نگرفته است. بنابراین با تولید این محصول می‌توانیم خدمت خوبی به مردم کشور در استفاده از محصولات ارگانیک آرایشی ارائه کنیم.

به خانواده سیما پژوهان بپیوندید

شما میتوانید، طرح های مرتبط با حوزه مواد اولیه، فرمولاسیون و بسته بندی محصولات آرایشی، بهداشتی، شوینده و سلولزی را از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی با شما تماس بگیرند…

ثبت طرح