سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری در سیما پژوهان امیرکبیر به معنی همکاری اثربخش با کسب‌و‌کار و تیم های نوپا و رو به رشدی است که محصول متناسب با نیاز بازار را در اختیار دارند. سیما پژوهان امیرکبیر با حضور فعال در این اکوسیستم و با حمایت و یا برگزاری رویدادها همواره به دنبال شناسایی تیم‌های مستعد و نوآور است.
از طرفی دیگر این شتابدهنده با توجه به مطالعه بازار و نیاز ها موجود در این صنعت حمایت و سرمایه گذاری لازم را در غالب استارت آپ استودیو از طرح‌های الویت بندی شده دارد.

رشد و شتابدهی

شتابدهنده سیما پژوهان امیرکبیر در فضایی مناسب و با استفاده از شبکه گسترده‌ای از اساتید و مشاوران علمی و حقوقی و شبکه سرمایه‌گذاران ، این فرصت را در اختیار صاحبان محصول در حوزه آرایشی، بهداشتی ، شوینده و سلولزی قرار می‌دهد تا در یک دوره کوتاه برنامه‌ریزی دقیق و منظمی را برای توسعه محصول و بازار خود داشته باشند و در این مسیر از حمایت تجربی و مالی این شتابدهنده بهره‌مند شوند تا با سرعت بیشتر به مرحله ارائه محصول خود به بازار برسد.

فضای کار آزمایشگاهی

آزمایشگاه سیما پژوهان با هدف ارائه خدمات فناوران و محققان شامل فضای استقرار، آموزش و ارائه زیرساخت‌های مناسب مبتنی بر ساخت و فرموله کردن برخی محصولات آرایشی و راه‌اندازی شده است. از طرفی همکاری های مناسبی جهت استفاده از زیرساخت های تحقیقاتی و آنالیزی محصولات در این حوزه با برخی از مراکز علمی فعال در کشور فراهم شده است که تمام فناوران و محققان فعال در شتابدهنده سیما پژوهان می توانند از این فضا استفاده نمایند.

تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه (Research and Development) سیما پژوهان امیرکبیر در نظر دارد تا با کار خلاقانه‌ای که در یک چارچوب سیستماتیک سامان می‌یابد به دانش موجود در صنعت آریشی و بهداشتی بیفزاید و برای این دانش، کاربردهای تازه‌ای را ایجاد کند، بنابراین در این واحد با بکارگیری نخبگان دانشگاهی و صنعتی توان حل چالش‌ها و مشکلات صنایع مربوطه در تمام حوزه های تحقیق و توسعه همچون توسعه و دستیابی به محصول جدید، ساخت و کشف دانش نوین، طراحی فرمولاسیون، تولید مواد اولیه و غیره وجود دارد به طوری که تمامی فعالان در صنایع آرایشی و بهداشتی می توانند از این بستر برای توسعه هر چه بهتر محصولات و کسب و کار خود استفاده نمایند.

به خانواده سیما پژوهان بپیوندید

شما میتوانید، طرح های مرتبط با حوزه مواد اولیه، فرمولاسیون و بسته بندی محصولات آرایشی، بهداشتی، شوینده و سلولزی را از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی با شما تماس بگیرند…

ثبت طرح